ADNAN YAZICIOĞLU DEMİŞTİM

ADNAN YAZICIOĞLU DEMİŞTİM

Bugün Fethiyespor haberimin başlığını kaç kez değiştirdim. Çünkü Fethiyespor’da neler olduğunun herkes farkında.

Öncek gün Muğla’dan aldığım bir bilgi ile Fethiyespor’un teknik adam Levent Eriş ile yollarını ayırmak üzere olduğunu öğrendim. Şaşırdım çünkü Eski teknik direktör öyle istifa edecek ve başarısızlığı kabul edecek cinsten birisi değildi.

Haberi araştırıp soruşturuncaya ve karara bağlayıncaya kadar bizim gazete çoktan kapanmıştı. Ve haberini dün o yüzden yazamadım.

Biliyorsunuz sezon başında Fethiyespor’un transferlerine yer vermeye çalıştık. Kamuoyu  artık Fethiyespor’un ne kadar güçlü bir kadroya sahip olduğunu biliyor. Bu sebeple Fethiyespor bu günkü yerini asla hak etmiyor.

Ancak hocanın gidişi ile birlikte kim görev yapıyorsa kim bu takımın buralara gelmesinde hak sahibiyse hepsi gitmeli.

Yani Fethiyespor bembeyaz bir sayfa açıyor.

Şimdi Fethiye’de Adnan Yazıcıoğlu sesleri geliyor. Ben Adnan’ın yerinde olsam eğer ki böyle bir teklif gelmesi durumunda asla kabul etmem eğer ki kabul ederse bile bunu memleket sevgisi uğruna yapacağını açıklamalı.

Neden derseniz biz daha sezon başında bu işin böyle olacağını bildiğimiz için  B.Adnan  dedik.Yalnız bir kere daha söylüyorum. B.Adnan’ı yani Adnan  Yazıcıoğlu’nu kimse hafife almasın. Adnan Yazıcıoğlu Kazakistan gibi bir ülkede, Süper ligde büyük bir ülkenin Spor okulları koordinatörlüğünü yaptı. Adnan buraya yakışırdı ve başarılı olurdu. Bu yüzden Adnan Yazıcıoğlu demiştik.

Bakın şimdi ne olacak?

Şimdi Fethiyespor’a teknik direktörlük için telefonlar yağacak. Hatta daha da ileriye gidilecek ve birleri bu yönde torpil peşinde koşacaktır.

Bu işler böyle.

Öyle piyasada boşta çok teknik adam var. Herkes bir şeyler yaparak kendini göstermelidir.

İş burada Fethiyespor yönetim kuruluna düşüyor. Yönetim kurulu bu yönde ince eleyip sık dokumalı ve kim bu takıma faydalı olacaksa kim bu takımı buradan kurtaracaksa kararı o isim üzerinde vermelidir.

İsim o olmuş bu olmuş önemli değil, önemli olan Fethiye’nin  ve Fethiyespor’un geleceğidir.

YAZARIN DİĞER YAZILARI