SİZE GALİBİYET YAKIŞIR

SİZE GALİBİYET YAKIŞIR

Bilindiği gibi  Muğlaspor iki hafta  Muğla’da yok.

Bu ilk haftanın birincisini geçtiğimiz hafta sonu geçirmiştik. Fikstür gereği Allah nasip kısmet ederse bu hafta sonu Cumartesi günü üst üste ikinci deplasman maçımızı tamamlayacağız.

Burada bir şeye dikkatinizi çekmek istiyorum.1461 Trabzon maçı16 Şubat 2019 Cumartesi günü oynanacak. Yani maç Pazar günü değil.

16 Şubat 2019 Cumartesi günü oynanacak ve saat 13.00’da  başlayacak. Maç Trabzon Ahmet Suat Özyazıcı Stadyumunda oynanacak.

Rakibin son 10 maçını dün vermiştim. Rakibin genel durumu pek parlak  değil. Rakip şu anda 23 puanla  14. Sırada. Bugüne kadar 21 maç oynayan rakip sadece 4 galibiyet 11 beraberlik, 6 yenilgi elde ederken, 17 gol atmış. Kendi kalesinde ise 20 gol görmüş. Puanı 23, puan cetvelinde 14. sırada bulunuyor.

Cumartesi günü Muğlaspor’un yenemeyeceği bir maç ve rakip değil.

Cumartesi günü rakibin Muğlaspor karşısında evinde ve taraftarı önünde oynamanın dışında  hiçbir şansı yok.  Muğlaspor’un da galbiyetten başka şansı yok. Maçın berabere  bitmesi Muğlaspor için kayıptan başka bir şey olmaz.

Muğlspor’un başında genç idealist  ve inatçı bir teknik direktör Erdinç Pala var. Erdinç  hoca nasıl ki bundan önceki maçlarda galibiyet için her yolu denediyse  Cumartesi günü de tüm yeteneğini sergileyecektir.

Şimdiden yolunuz açık, puanlarınız bol olsun, Allah sizinle olsun. Gülen taraf siz olun diyorum.

 

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI