DÜĞEREK KÖYCEĞİZ’E ÇIKARTMA YAPACAK

Muğla Süper Amatör Küme Ligi lideri Düğerek Güneşspor Pazar günü Köyceğiz deplasmanında oynayacağı maçın hazırlıklarını bugün tamamlıyor. Kulüp Başkanı Şahin Kırkan, “Pazar günü Köyceğiz deplasmanında oynayacağımız zor maçın hazırlıklarını tamamlıyoruz. Pazar günü yaklaşık 150’yi aşkın taraftar ile Köyceğiz’e çıkartma yapacağız” dedi.

EKREM ORHAN

Muğla Süper Amatör Küme Liginde lider Düğerek Güneşspor şampiyonluk virajında yarın çok önemli deplasmanda mücadele edecek.

Düğerek Güneşspor sezonun 17. haftasında Pazar günü deplasmanda Köyceğiz Belediyespor ile mücadele edecek. Yarınki maçın hazırlıklarını bugün tamamlayacak olan kırmızı beyazlılar, yarın 150’yi aşkın taraftarla Köyceğiz Belediyespor deplasmanında galibiyet arayacak.

Kulüp Başkanı Şahin Kırkan dün yaptığı açıklamada özetle, ”Yarın Köyceğiz deplasmanında çok zorlu maçımız var. Hedefimiz galibiyet. 10 Mart Pazar günü Köyceğiz deplasmanında 150’yi aşkın taraftarımız ile çıkartma yapacağız. Maçın çok zorlu olacağını biliyoruz ama biz de iyiyiz ve tüm zorluklara göğüs gerecek durumdayız. Bizi yarın Köyceğiz deplasmanında yalnız bırakmayacak olan tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.” dedi.

 

DİĞER HABERLER