LİDER TEDBİRİ ELDEN BIRAKMIYOR

 

LİDER TEDBİRİ ELDEN BIRAKMIYOR

Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde şampiyonluğun en büyük adaylarından birisi olan Düğerek Güneşspor, geçtiğimiz Pazar günü evinde Göcek Belediyespor’u 2-0 mağlup etmenin sevincini yaşıyor. Yardımcı antrenör Rıdvan İnan, maçtan sonra yaptığı açıklamada, “Zor maç olacağını biliyorduk. Artık kolay maç yok, her maç final. Bu yıl lig çok çekişmeli geçiyor. Bal’a terfi etme mücadelesi veren takımlar ile düşme mücadelesi veren takımlar arasında puanlar çok yakın” dedi.

EKREM ORHAN

Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde her hafta sonu mutlu sona bir adım daha yaklaşan lider Düğerek Güneşspor’da geçtiğimiz hafta sonu ligde ölüm kalım mücadelesi vermekte olan Göcek Belediyespor’u Volkan Narin’in golleriyle 2-0 mağlup etmenin rahatlığı yaşanıyor. Bu hafta sonu 10 Mart 2019 Pazar günü deplasmanda Köyceğiz Belediyespor’a konuk olacak olan kırmızı beyazlılarda hedef mutlak galibiyet ve yoluna kesintisiz devam etmek.

Maçtan sonra bir açıklama yapan Düğerek Güneşspor yardımcı antrenörü Rıdvan İnan, “Maçın ilk yarısı her iki takımında atakları ile geçti ve ilk yarı 0-0 bitti. İkinci yarıda etkili taraf biz olduk. Volkan Narin'in 2 golüyle maçı kazandık. Maçın zor maç olacağını biliyorduk, artık kolay maç yok, her maç final. Bu yıl süper amatör lig çok çekişmeli geçiyor. Bal’a terfi etme mücadelesi veren takımlar ile düşme mücadelesi veren takımlar arasında puanlar çok yakın. Üç puanlı sistemde her şey olabiliyor. Biz Düğerek Güneşspor olarak maçlara çok iyi hazırlanıyoruz. Teknik sorumlu Nazım Ceylan hocam ve kaleci antrenörümüz Mustafa Turgut hocam ile birlikte takımımızı en iyi yerlere getirmek için yoğun çaba harcıyoruz. Bizleri hiç bir zaman yalnız bırakmayan taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

DİĞER HABERLER