MUĞLA İL TEMSİLCİLİĞİ BİSİKLETÇİLERİ ÖDÜLLENDİRİYOR.

MUĞLA İL TEMSİLCİLİĞİ BİSİKLETÇİLERİ ÖDÜLLENDİRİYOR.

Muğla Bisiklet İl Temsilciliği tarafından “Bisiklette Enler” ödül töreni düzenlendi. Bu akşam Marmaris’te düzenlenecek olan törende Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı da yer alacak. Ayrıca Muğlalı Genç Milli Bisikletçi Melih Çetin’in de katılımı ile bir de konferans verilecek.

EKREM ORHAN

Muğla bisiklet İl temsilciliği tarafından düzenlenen ve enlerin ödüllendilerileceği tören bu akşam Marmaris Elegance Otelde yapılacak .

Gecede 2018 yılında Muğla ve bölgesinde gerçekleştirilen bisiklet organizasyonları ile bisiklet ile ilgili başarılı uygulama ve çalışmalar , yerel yönetim ve STK lara ödül verilecek.

Gecede Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı da hazır bulunacak.

Gecede ayrıca Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’nda Beyaz Mayoyu kimseye kaptırmayan başarılı Milli Bisiklet Sporcusu Onur Balkan’ın 2018 Büyük Ödülünü alacağı geceye bürokrat ve siyasetçilerin yanı sıra iş ,sanat ve medya dünyasından da önemli isimlerin katılması bekleniyor.

2.Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu gibi önemli bir organizasyonun 2-3 etabına yıllardır başarı ile ev sahipliği yaptığını belirten Muğla Bisiklet İl Temsilcisi İlker Cömert “Ödül gecesi ile amacımız hem başarılı organizasyonlarımıza destek verenlere teşekkür etmek hem de başarılı bisiklet yolları ile Avrupa da örnek konuma gelmemizi sağlayan yerel yöneticilerimizi teşvik etmek amacı ile Bisikletin Enleri Ödül Törenimizi gerçekleştireceğiz. İnşallah bunu gelenekselleştirmeyi amaçlıyoruz” dedi.

Muğla’da düzenlenecek olan bisiklet yılın enleri ödül töreni anısına birde konferans düzenlenecek.  Konferans 14 Mart 2019 Perşembe günü saat 15.00 da Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinde gerçekleştirilecek” dedi.

DİĞER HABERLER