MUĞLASPOR’DA GÖLCÜKSPOR MESAİSİ BUGÜN

Gölcük’teki maç bugün saat 14.30’da başlayacak


TFF 3.Lig 3.Grupta Haftanın maçları bugün oynanacak. Grubun önemli takımlarından Muğlaspor Gölcükspor ile bugün deplasmanda karışılacak. Kocaeli-Gölcük Şehir stadyumunda oynanacak olan maç Saat 14.30’da başlayacak  ve maçı Doğu Yılmaz yönetimlindeki hakem triosu yönetecek.

EKREM ORHAN

TFF 3.liginde haftanın tüm maçları bugün oynananacak. Geçtiğimiz hafta kendi evinde Ordu_Fatsa Belediyespor’a takılan Muğlaspor buğün deplasmanda Gölcükspor ile karşılaşacak. Maça yenilenmiş teknik kadro yönetiminde çıkacak olan yeşil beyazlılarda hedef zorlu deplasmandan eli boş dönmemek.

Muğlaspor eski teknik direktör Erdinç Pala  ile başladığı maçın hazırlıklarını yeni teknik direktör Tolgay Kerimoğlu nezaretinde tamamladı.

Maça gitmek için dün sabah uçakla Muğla’dan ayrılan Muğlaspor’da hedef yeni teknik kadro ile maçtan iyi bir skorla dönmek. Basın sözcüsü Hakan İnan”Gölcükspor maçı hazırlıklarını tamamladık. Hazırlıklarımız iyi geçti umutluyuz, Çarşamba günü de kendi sahamızda Turgutluspor ile oynayacağız. Hedeflerimiz belli dedi.

DİĞER HABERLER