MUĞLASPOR YÜZÜNÜ KOCAELİSPOR MAÇINA ÇEVİRDİ

MUĞLASPOR YÜZÜNÜ KOCAELİSPOR MAÇINA ÇEVİRDİ

Geçtiğimiz Pazar günü evinde Muğlalı genç teknik adam Erdinç Pala ile oynadığı güzel futbol sonrası rakibini rahat yenen Muğlaspor, şimdi  yüzünü bu hafta sonu Pazar günü karşılaşacağı Kocaelispor’a çevirdi. Diyarbekir Belediyespor maçının Antrenörü Erdinç Pala, “Futbolcularımı bu güzel mücadelelerinden dolayı kutluyor ve teşekkür ediyorum. Aldığımız bu üç puan tüm Muğlalılarındır”dedi.

EKREM ORHAN

Muğlaspor’da gözler şimdiden bu hafta sonu Pazar günü Kocaeli deplasmanında oynanacak olan Muğlaspor Kocaelispor maçına çevrildi.

Geçtiğimiz Pazar günü hayatının futbolunu ortala koyarak rakibini 3-0 mağlup eden Muğlaspor, ortaya koyduğu futbol ile taraftarların sevincini katladı.

Maçtan sonra açıklama yapan Muğlaspor’un Muğlalı genç teknik adamı Erdinç Pala yaptığı açıklamada futbolculara ve maçı izleyen sporseverlere teşekkür etti. Pala şöyle devam etti, “Öncelikle şunu belirteyim, gerek bu maçta ve gerekse şimdiye kadar olan maçlarda bizleri yalnız bırakmayarak destek olan tüm halkımıza, ayrıca verdiğim talimatları harfiyen yerine getiren ve sahada mükemmel bir futbol ortaya koyan tüm futbolcu kardeşlerimi kutluyor ve çok teşekkür ediyorum. Bu maç bizim için gerçekten de zor maçtı.

Bu güzel maçta elde ettiğimiz galibiyet tüm taraftarlarımıza ve halkımıza armağan olsun. Biz ihtiyacımız olan galibiyeti aldık.

Takımda ufak tefek dokunuşlar yaptık. Futbolcularımız verilen taktiksel görevlerini tam anlamıyla yerine getirdi. Haklı bir galibiyet elde ettik. Bizi maçın sonuna kadar canla başla destekleyen ve yanımızda olan tüm taraftarlarımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.

 

DİĞER HABERLER