YARAŞSPOR GÜLDÜ: 1-0

SAHA: Düğerek

YARAŞSPOR: Deniz, Rafet, Savaş, Bülent, Halit, Turan, Burak, Musa, Nurkan(Dak.36 Dursun),Mete, Cenk,

YATAĞAN EMEK İŞSPOR: Özgür Deniz, Necmettin(Dak.46 Hulisi), Adem, Ali, Serkan, Umut, Selçuk, Murat, Mehmet, Hikmet, Volkan(Dak.4 Osman),

GOL.Dak.23 Burak Böceoğlu (penaltıdan)

Muğla valilik Kupası Futbol turnuvası B Grubu ilk  günü ilk maçında  Yaraşspor, turnuvanın birinci etap hızlı takımlarından Yatağan Emek İş’ i maçın İlk devresinde Burak Böceoğlu’nun penaltıdan kaydettiği gol ile 1-0 mağlup ederek ikinci etaba fırtına gibi başlangıç yaptı.

EKREM ORHAN

Yaraşspor futbol turnuvasının ikinci etap ilk maçında Yatağan Emek İş’i 23.Dakikada Burak Böceoğlu’nun penaltıdan kaydettiği golle 1-0 mağlup ederek ikinci etaba iyi bir başlangıç yaptı. Futbol kalitesinin düşük olduğu maçta takımlar birbirlerinin kalelerinde zaman zaman tehlikeli olurken, gol olabilecek bazı pozisyonları harcadılar.

Dak.18 Mehmet topu ceza alanına aktırdı. Osman müsait durumda topa vuramayınca Yaraşsspor defansı tehlikeyi uzaklaştırdı.

Dak.22(GOL) Maçın tek golü bu dakikada geldi. Musa’nın ceza alanı içinde düşürülmesiyle kazanılan penaltıyı Burak doğrudan ağlara göndererek Yaraşspor’u 1-0 öne geçirdi.

Dak.30 Yaraşspor gole çok yaklaştı. Turan topu aşırtma bir vuruşla ağlara göndermek istedi ancak, top sahanında dışına çıkarak Yaraşspor’u mutlak golden etti ve maçın ilk devresi 1-0 Yaraşspor üstünlüğü altında sona erdi.

Dak.33 Yatağan Emek İş Makinaları spor mutlak golden oldu. Ceza alanı içinde ve müsait durumda topu auta attı.

Dak.34 Yatağan takımı yine tehlikeli oldu. Ali bir kez daha topu ceza alanına taşıdı. Ancak topu kale yerine yerden dışarı atınca takımını mutlak bir golden daha etti.

Dak.37 Yatağan Emek İş Makinaları mutlak bir golden oldu. Umut topu ceza alanı içinde sert vurdu ancak topu kaleci Özgür Deniz keserek mutlak gole izin vermedi.

Dak.46 Yatağan İş Makinaları yine tehlikeli oldu. Faul atışını Osman doğrudan kaleye vurdu. Ancak top az farla dışarı çıktı.

Dak.58 Yine Osman ceza alanı içinde kaleciyle karşı karşıya kaldı. Yerden kaleye vurdu top bir kez daha az farkla auta çıktı.

Dak.65 maçın son anlarında Yatağan Emek iş makinaları beraberlikten oldu. Köşe atışından gelen topu

 

 

DİĞER HABERLER