YATAĞANSPOR FIRTINA GİBİ

Son haftalarda kırmızı kart cezalıları sebebiyle istediği kadroyu kurmakta zorlanan Yatağanspor, sezonun 20 ve 21. haftalarını üst üste deplasmanlarda oynadıktan sonra, evinde Bucak Belediye Oğuzhanspor ile  karşı karşıya gelecek.

EKREM ORHAN

Kırmızı kart cezalıları ve sakatlarla başı dertte olan Yatağanspor’un üst üste üç maçı oldukça zorlu ve çekişmeli geçecek.

Bu hafta sonu sezonun 20. haftasını deplasmanda Konyaaltı Belediyespor ile yapacağı maç ile geçirecek olan Yatağanspor, gelecek Pazar günü de sezonun 21. haftasında yine Antalya deplasmanında Manavgat Belediyespor maçıyla geçirecek.

Yatağanspor ardından kendi evinde Bucak Belediye Oğuzhanspor ile mücadele edecek.

Yeşil siyahlılar Konyaaltı Belediyespor maçı için bugün Yatağan’dan Antalya’ya hareket edecek.

Teknik direktör Cihan Bulut,” Öncelikle şunu belirteyim. Kulübümüzde maddi sıkıntı devam ediyor. Ben bir kez daha tüm halkımızı Yatağanspor’a maddi ve manevi açıdan destek olmaya çağırıyorum. Biz iki haftalık deplasmanlardan sonra evimizde Bucak Belediyle Oğuzhanspor ile oynayacağız. Kırmızı kart cezalıları ile başımız iyice dertte. Bugün ilk deplasmanda sakat ve cezalılardan dolayı 6 eksiğimiz var. Ancak biz, tüm eksiklere rağmen başarılı futbolumuzu artık puan veya puanlarla süsleyecek durumdayız” dedi.

DİĞER HABERLER