Gonca Köksal: "Hizmet önceliğimiz halktır"

Gonca Köksal: "Hizmet önceliğimiz halktır"

CHP Menteşe Belediye Başkan Adayı Gonca Köksal seçim çalışmaları kapsamında Şenyayla, Dokuzçam ve Sungur mahallelerinde vatandaşlarla buluştu. Ziyaretlerinde özellikle kadınların yoğun ilgisiyle karşılanan Köksal, "Göreve başladığımızda her mahallemizde sizlerle buluşacak çayınızı içecek, taleplerinizi birebir dinleyeceğim. Sizlerin desteği ile Menteşemizin Atatürkçü, laik yaşam kültürünü ve kentimizin doğal, tarihi değerlerini korumaya devam edeceğiz" dedi.

Haber Merkezi

CHP Menteşe Belediye Başkan Adayı Gonca Köksal seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor. Köksal, Şenyayla, Dokuzçam ve Sungur Mahallesi'ne yaptığı ziyaretlerinde vatandaşların talep ve önerilerini dinleyerek çözüm önerilerini paylaştı. Köksal, 10 yıllık belediyecilik tecrübesi olduğunu dile getirerek, "Osman Başkanım ve Bahattin Başkanım Belediye Meclisinde 10 yıl boyunca bana çok önemli görevler verdiler. Şehrin imarını bana emanet ettiler. Büyükşehir Meclisimizde Ahmet Aras Başkanımla da birlikte sizlere kentimize hizmet üretmek için çalıştık" şeklinde konuştu.

Göreve başlamasının ardından her mahalleyi ziyaret ederek, o mahalleye özel projelerini halkla paylaşacağını dile getiren Köksal, "Sizlere hizmet etmek için profesyonel bir ekibimiz var ancak biz yine tek başımıza karar vermeyeceğiz. Hizmet önceliğimiz sizsiniz. Sizlerin, çocuklarımızın daha konforlu, rahat yaşamanızı sağlayacak, ekonomik olarak gelir getirici tarımsal projeler hazırladık. Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Aras ile de yan yana uyumlu şekilde çalışacağız. Sizlerden bir talep mi geldi, konuyla ilgili yetki kimdeyse giderek onlarla görüşeceğiz. Hizmet getirmek için aday oldum, yetkim yok gibi bir bahanemiz olamaz. Ben bir Cumhuriyet kadınıyım, gücümü Atamdan alarak bu noktaya kadar geldim. Sizlerin desteği ile Menteşemizin Atatürkçü, laik yaşam kültürünü ve kentimizin doğal, tarihi değerlerini korumaya devam edeceğiz" dedi.

Köksal konuşmasının ardından "Ben sizleri dinlemeye geldim. Şimdi söz sizde" diyerek vatandaşların talep ve önerilerini dinledi. Köksal'a ziyaretlerinde ilçe Başkanı Nail Kızıl ve partililer eşlik etti.

 

 


DİĞER HABERLER