ULA'DA KAZA: 1'İ AĞIR 5 YARALI

ULA'DA KAZA: 1'İ AĞIR 5 YARALI

Muğla-Marmaris karayolu Kızılağaç Mahallesi girişindeki ışıklarda meydana gelen kazada biri ağır 5 kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, Y.Y. yönetimindeki 26 TL 867 plakalı araç Kızılağaç girişindeki ışıklara tali yoldan giriş yaparak Marmaris istikametine hareket ettiği sırada Marmaris istikametinden gelen M.T. yönetimindeki 48 YF 274 plakalı araç ile çarpıştı.

Kazada M.T. yönetimindeki araç kavşaktaki trafik ışıkları direğine çarparak durdu. Kazada M.T.'nin kullandığı araç içinde bulunan H.K ağır yaralandı. Kaza sonrası Muğla 112 Acil Çağrı Merkezi'ne yapılan ihbar sonrası olay yerine Muğla Büyükşehir Belediyesi Menteşe Grup Amirliği AKS ekibi, 112 ambulans, polis trafik ve jandarma ekipleri sevk edildi.
Araç içinde sıkışan H.K. itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile kurtarılarak 112 ambulans ekiplerine teslim edildi. Kazada M.T. , Y.Y., H.B. ve D.Y. isimli vatandaşlar da hafif yaralandı. Yaralılar Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.
Kaza sonrası karayolunda her iki tarafta da trafik akışı tek şerit üzerinden verildi. Araçların kaza mahallinden kaldırılmasının ardından trafik normal seyrine döndü.

DİĞER HABERLER