DÜĞEREK GÜNEŞSPOR MİLAS’A ÇIKARTMA YAPACAK

 Muğla Süper Amatör Küme Liginde şampiyonluk mücadelesi veren Düğerek Güneşspor 24 Şubat 2019 Pazar günü Milas’ta oynanacak olan Yeni Milasspor maçına hazırlıyor. Kulüp Başkanı Şahin Kırkan, “Maçı hak edenin kazanmasını temenni ediyoruz. Pazar günü taraftarlarımızla Milas’a gideceğiz” dedi.

EKRNEM ORHAN

Muğla Süper Amatör Küme Liginin şampiyon adaylarından iki takım Düğerek Güneşspor ile Yeni Milasspor 24 Şubat 2019 Pazar günü Milas Ören’de kozlarını paylaşacak.

Maç için tam kadro halinde hazırlıklarını sürdürmekte olan Düğerek Güneşspor’da hedef en iyi sonucu elde etmek.

Teknik direktör Nazım Ceylan ve yardımcısı Rıdvan İnan nezaretinde günlerdir tam kadro halinde Pazar günkü maça hazırlanan kırmızı beyazlılar Pazar günü Milas’a çıkartma yapmaya hazırlanıyor.

KIRMIZI BEYAZLILAR MİLAS’TA YALNIZ KALMAYACAK

Bu sezon Bal’a terfi etmeyi hedefleyen Düğerek Güneşspor Pazar günkü maça hazırlanırken, kırmızı beyazlılar Milas Ören’de yalnız kalmayacak. Pazar günü için çok sayıda taraftar Yeni Milasspor-Düğerek Güneşspor maçına gitmeye hazırlanan kırmızı beyazılar zorlu maç için 23 Mart 2019 Cumartesi günü Ören’e gidecek.

Düğerek Güneşspor Kulübü Başkanı Şahin Kırkan yaptığı açıklamada özetle, “Pazar günü her iki takım içinde zor bir gün ve maç olacak.  Ancak biz istediğimizi elde etmeye kararlıyız. Hazırlıklarımız tam kadro halinde devam ediyor. Pazar günü gülen taraf biz olmak için elimizden gelini yapacağız. Ayrıca taraftarımız da bizi yalnız bırakmayacak” dedi.

Öte yandan oynanacak önemli maç Yeni Milas sahasındaki bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle Ören’de oynanacak.

DİĞER HABERLER