MUĞLASPOR’DA GÖZLER KOCAELİSPOR MAÇINDA

Muğlaspor Pazar günü saat 15.30’da oynayacağı maçın hazırlıklarını tamamladı. Yeşil beyazlılarda hedef önce yarınki maçı kazanmak ve gelecek yıl şampiyonluğa oynayacak bir kadro oluşturmak.

EKREM ORHAN

Yarın evindeki son maçını Kocaelispor ile yapacak olan Muğlaspor, tam kadro halinde maçın hazırlıklarını tamamladı. Yarın en büyük kozlarının taraftar desteği olacağını belirten Muğlaspor Kulübü Başkanı Erol Kapiz , “Yarınki maçta hedefimiz galibiyet. Önce yarınki maçı kazanacak ve daha sonra gelecek sezon şampiyonluğa oynayacak bir kadronun oluşması için hemen çalışma başlatacağız“ dedi.

Kapiz, “Yarın evimizde sezonun son maçını Kocaelispor ile yapacağız. Rakibimiz iyi ve güçlü bir ekip, ancak biz de iyiyiz ve yarınki maçta tam kadro halinde mücadele edeceğiz. Maçta hedefimiz galibiyet. Bunu başaracak güce sahibiz. Bize artık şampiyonluk ve 2. lig yakışıyor. Bu bilinçle önce yarın galip gelecek ve takımımızın ligde kalmasını garantileyecek ve gelecek sezon şampiyonluğa oynayacak bir kadroyu oluşturmak için hemen çalışmalara başlayacağız. Bu yönde herkesten destek bekliyoruz” dedi

DİĞER HABERLER