48 Gençlikten dayanışma toplantısı

Muğlaspor 48 Gençlik Taraftarlar Derneği kulübün tek yürek olması için dayanışma toplantısı düzenledi. Muğlaspor Kulübünde düzenlenen toplantıda yapılan konuşmalarda tüm camianın bir bütün olması halinde tüm sıkıntıların rahatlıkla aşılabileceği kaydedildi.

Muğlaspor Sıtkı Koçman Tesislerinde yapılan toplantıya Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, Muğla Eski Milletvekili Seyfi Terzibaşıoğlu, MHP İlçe Başkanı Selim Bağcıoğlu, Eski Yönetim Kurulu Üyesi Muğla Emlakçılar Odası Başkanı Ziya Ercan, Muğlaspor Kulübü Başkanı Erol Kapiz, 48 Gençlik Taraftarlar Derneği Başkanı Zülfikar Türedi, Muğlaspor Kulübü Eski Başkanları Haluk Beyimoğlu, Önder Kaytan ve Rüştü Gürsoy, Muğlaspor Sportif Direktörü Abdullah Eskihisarlı, eski ve yeni yönetim kurulu üyeleri ile dernek üyeleri katıldı.

48 Gençlik Taraftarlar Derneği ve Eski Mali Asbaşkan Menaf Kıyanç öncülüğünde düzenlenen toplantıda konuşan Muğlaspor Kulübü Başkanı Erol Kapiz, bu tür birlik ve beraberlik için yapılan toplantıların çok önemli olduğunu belirterek, toplantıyı düzenleyenlere ve katılımcılara teşekkür etti. Bu tür toplantıların camiaya güç verdiğini dile getiren Başkan Kapiz, kötü gidişe Modafen maçı ile dur dediklerini çıkışlarını Halide Edip Adıvar maçında sürdürmek istediklerini kaydetti.

Toplantıda konuşan 48 Gençlik Taraftarlar Derneği Başkanı Zülfikar Türedi'de her şartta takımı centilmence desteklerini belirterek, Cumartesi günü İstanbul deplasmanında da takımı yalnız bırakmayacaklarını ifade etti.

Toplantının düzenlenmesine öncülük eden Eski Mali Asbaşkan Menaf Kıyanç'ta, ilk devreye kadar ligde oynanacak olan bütün maçların çok önemli olduğunu dile getirerek, taraftarlardan stadı doldurmalarını rica etti.

Toplantıda yapılan konuşmalarda camianın tüm sıkıntıları aşabilmesi için tek yürek olması gerektiği belirtilerek, bu tür dayanışma toplantılarının devam edeceği açıklandı.

Haber Merkezi

DİĞER HABERLER