Müdür Yardımcısı Özgür Cılız göreve başladı

Muğla Orman Bölge Müdür Yardımcısı Ahmet Dursun'un Konya Orman Bölge Müdür Yardımcılığı görevine atanmasından sonra boşalan göreve atanan Özgür Cılız görevine başladı.

Haber Merkezi

Muğla Orman Bölge Müdür Yardımcısı Ahmet Dursun'un Konya Orman Bölge Müdür Yardımcılığı görevine atanmasından sonra boşalan göreve Özgür Cılız atandı. Antalya Orman Bölge Müdürlüğünde Serik Orman İşletme Müdürlüğü görevini yürütürken Muğla Orman Bölge Müdür Yardımcılığına atanan Özgür Cılız yeni görevine başladı. 23 Kasım Salı günü Muğla Orman Bölge Müdürlüğündeki görevine başlayan Özgür Cılız'a makamında ilk kutlamayı Bölge Müdürü Yasin Yaprak, Bölge Müdür Yardımcıları Osman Öner ve Erdal Dingil, Personel Şube Müdürü Vedat Dayan ile Muğla Orman İşletme Müdürü Faruk Tuna Yüksek yaptı. Bölge Müdürü Yasin Yaprak yeni göreve başlayan Özgür Cılız'a hayırlı olsun diyerek yeni görevinde başarılar diledi.

Özgür Cılız 1979 yılında Antalya Gazipaşa'da doğdu. Ankara Üniversitesi Çankırı Orman Fakültesi Orman Mühendisliği bölümünden 2002 yılında mezun oldu. 2005 yılında OGM bünyesinde Sinop OBM Türkeli Orman İşletme Müdürlüğünde Çatak Orman İşletme Şefi olarak göreve başladı ve 2010 yılına kadar bu görevi yürüttü. 2010-2015 yılları arasında Antalya OBM Serik Orman İşletme Müdürlüğü Kırbaş Orman İşletme Şefliği görevinde bulundu. 2015-2016 yıllarında Antalya OBM Antalya Orman İşletme Müdürlüğü Antalya Orman İşletme Şefi olarak görev yaptı. 2016-2018 yıllarında İzmir OBM Manisa Orman İşletme Müdür Yardımcılığı görevini yürüttü. 2018-2021 yıllarında Antalya OBM Serik Orman İşletme Müdürü olarak görev yapan Özgür Cılız 23 Kasım 2021 tarihinde Muğla Orman Bölge Müdürlüğünde Bölge Müdür yardımcısı olarak göreve başladı. Özgür Cılız evli ve 1 çocuk babası.

 

DİĞER HABERLER