Muğlaspor'un eski futbolcusu göçük altından kurtarıldı, annesi hayatını kaybetti

2014-2015 sezonunda Muğlaspor'da forma giymiş olan Malik Tahirler, Bornova'da ikamet ettiği binanın 6,6'lık depremle yıkılması sonucu göçük altında kaldı. Malik enkaz altından sağ salim kurtarılırken, annesi ise hayatını kaybetti.

Haber Merkezi

Muğlaspor sosyal medya hesabından depremin ardından ilk olarak, "2014-2015 sezonunda Muğlaspor'umuzda forma giymiş olan Malik Tahirler'in Bornova'da ikamet etmekte olduğu binanın 6,6'lık depremle yıkılması sonucu ailesi ile birlikte enkaz altında kaldığını üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız.Tahirler ailesinin enkaz altından sağ salim çıkartılmasını temenni ederiz. Dualarımız Tahirler ailesiyle" paylaşımı yapıldı.

Ardından bir iyi, bir de kötü haber geldi. Malik, enkaz altından sağ salim kurtarılırken, annesinin ise hayatını kaybettiği öğrenildi. Bunun üzerine Muğlaspor Kulübü tarafından yapılan açıklamada, "İzmir'de meydana gelen depremde enkaz altında kalan eski futbolcumuz Malik Tahirler'in yaralı olarak enkazdan çıkarıldığını ancak annesinin vefat ettiğini üzülerek öğrendik, başımız sağolsun. Malik Tahirler'e acil şifalar ve sabır diliyoruz" ifadelerine yer verildi.

 

 

DİĞER HABERLER