Muğlaspor'da Zeki Sinanoğlu yuvaya döndü

İç ve dış transfer çalışmalarını sürdüren 3. Lig ekibi Muğlaspor takımda iki yıl önce forma giyen orta saha oyuncusu Zeki Sinanoğlu ile yeniden anlaştı.

Haber Merkezi

19 Eylül'de başlayacak olan yeni sezon öncesi transfer çalışmalarına devam eden Muğlaspor anlaştığı isimleri açıklamaya devam ediyor. Takımda iki yıl önce forma giyen orta saha oyuncusu Zeki Sinanoğlu Muğlaspor ile anlaşarak sözleşme imzaladı.

Kulüp Başkan Vekili Hüseyin Nizamoğlu ile idari Asbaşkan ve Basın Sözcüsü Avukat Hakan Özcan'ın katıldığı törenle kendisini Muğlasporlu yapan imzayı atan 27 yaşındaki orta saha oyuncusu Sinanoğlu, yuvaya döndüğü için çok mutlu olduğunu söyledi.

Geçtiğimiz yıl Fatsa Belediyespor'da forma giyen Zeki Sinanoğlu, TFF 1. Liginde 23 maç, TFF 2. Liginde 11 maç, TFF 3. Ligde'de toplam 153 maçta ter akıttı.

MUHAMMED EMEL İLE SÖZLEŞME YENİLENDİ

Transfer çalışmalarını sürdüren Muğlaspor yönetimi iç transferde de orta saha oyuncusu Muhammed Emel ile sözleşme yeniledi.

Takımın geçtiğimiz yıl ki kadrosunda da yer alan 25 yaşındaki orta saha oyuncusu Muhammed Emel takımıyla yeniden anlaştığı için çok mutlu olduğunu kaydetti.  Muğlaspor yönetim kurulu tarafından yapılan açıklamada iç ve dış transferde çalışmalarının devam ettiği ve biten transferlerin basın ve kamuoyu ile paylaşıldığı ifade edildi. 

 

 

 

DİĞER HABERLER