RAMAZAN HOCAM BU İŞİN SONU NEREYE VARACAK?

Artık Muğla’dayım.

İstanbul günlerim sona erdi.

Dün sabah  Muğla’mıza eşimize dostumuza, akrabalarımıza ve arkadaşlarımıza sağ salim kavuştuk.

İstanbul’da iken inanın tek düşündüğüm Mahir Bey kardeşim, Devrim Gazetesi, gazetedeki diğer arkadaşlar ve Muğlaspor oldu.                       

GELELİM MUĞLASPOR’A

Muğlaspor bugünlerde keyif vermiyor. Muğlaspor tesislerde var. Muğlaspor maçlarda var ama skorda yok.

Muğlaspor sahalarda fırtına gibi esen, başarı grafiğini yükselten özelliğini son haftalarda kaybetti.  

Takıma son maçlarda nazar mı değdi bilmiyorum.  Bakın takımımız haftalardır galibiyet yüzü göremiyor. Oysa her kaybedilen puan takımı tehlike hattına düşürür. Muğlaspor son sıralardaki takımlar karşısında yenilgi alıyor, rakipler puan cetvelinde yukarıya doğru tırmanışa geçerken, Muğlaspor ise yavaş yavaş aşağıya doğru düşüş içinde. Bu işin sebebini öğrenelim diyoruz ama hocamız belki ben aradığım zaman antrenmanda olabilir insan bir dönüş yapar ama işte bu olmuyor. Sadece İstanbul’da iken bir kez görüştük o kadar.

Şimdi Muğlaspor bu hafta sonu kendi evinde Diyarbekirspor ile oynayacak.

Rakip sıradan bir rakip değil, grubun şampiyon adayları arasında   yer alan bir takım. Pazar günü Muğlaspor bu maçı kazanmak zorunda. Aksine bir sonuç Muğlaspor’u daha da zor durumlara düşürecektir. Maç Muğla Atatürk Stadyumunda 2 Aralık 2018 Pazar günü oynanacak ve saat 13.30’da başlayacak.

Muğlaspor ilk yarı arifesinde (16.Hafta da) yani gelecek hafta sonu  9 Aralık 2018 Pazar günü saat 13.30’da Kocaelispor deplasmanına konuk olacak.

Her iki maçta şimdiden Muğlaspor’a başarılar diliyorum.

YAZARIN DİĞER YAZILARI