AMARIKA NE YAPMAK ISTIYOR ..

AMARIKA NE YAPMAK ISTIYOR ..
baydın son kararı türk milletini derinden üzmüştür 1915 ermeni soy kırımı tanıdığını ilan etmiştir 
Bu AMARIKANIN ve baygının siyasi bir kararıdır hiç bir hukuki  boyutu yoktur .bu karar türkiye için hükümsüzdür ve yok olarak görüyoruz. 
Bu bize düşmanca bir kararıdır. 
Tanımıyoruz ve yok hükmünde sayıyoruz ..
Bay, baydın türklerin tarihinde hiç bir zaman soykırım yoktur. 
Osmanlı devletinde de böyle bir soykırım yoktur ve olmamıştır. Ermeniler,turkiyede doğu anadoluda çok sayıda insanlarımıza kat etmişlerdir. 
Bay amarika sen önce kendini aynaya bak,sen değil misin 
Dünyanın ve kendi içinizde yaptığınız soy kırımları hatırlatırım. Ulkenizde binlerce zencileri öldürüp  soykırım yapmadinizmi  bunları önce kendinizi sorgulayın,
Önce kendiniziaynaya  bakın bizim tarihimizde böyle bir şey yoktur .ve olamaz.

Ve ermenistanın  kardeş azerbeycan topraklarına işgalinde binlerce azeri kardeşlerimize oldurmedilermi bu doykirmi sizler sessiz kaldınız. 
Bir milyon azeri kardeşlerimiz yerlerinden oldu öldürüldüler soy kirim yapılmıştır. sizin bu konuda hiç bir ses  çıkarmadınız. 
Seyrettiniz bay,baydın sen bunları gör göremezsin çünkü sen türk düşmansınız .
Sizin dostluğun asla güvenilmez  artık bu nebiçim dostluk bu da soru işaretidir onun için bay ,baydin bize iyi tanı bize başka milletlerle kiyaslama .
Bizim bin yıllık devlet  genelenelegimiz vardir .
Biz göklü bir devletiz .türkiye bu konda defalarca çağrıda bulundu .gelin bunu tarihçilere bırakalım bunlar çözsün diye ama bu çağrı yanıtsız kaldı. 
Bu tamamen bir siyasi bir oyundur.
Bay baydın amerikada seçimlerde ermenilerden aldığı oyunun vefasina ödüyor. Tanımıyoruz. Bu siyasi oyunlardan bıktık artık. Yeter artık..amarika .
YAZARIN DİĞER YAZILARI