AMAN YARABBİM

AMAN YARABBİM

Bugün Muğlaspor açısından çok önemli bir gün. Çünkü bugün Muğlaspor Serik Belediyespor kendi evinde karşılaşacak.

Muğlaspor’da yaşananları sanırım çoğunuz biliyorsunuz. Geçtiğimiz günlerde sağlam bir kaynaktan edindiğim bilgiyi haber yaptım. Edindiğim bilgi Muğlaspor Futbol şubesinde değişiklik olduğu yönündeydi.

Sen misin haber yapan! Biz Cumartesi gününü yani bugünü nasıl kayıpsız atlatırız derken 

işi gücü bırakarak bizim haberlere kafayı takanlar olduğunu gördük.

Konu şu; Profesyonel şubede Abdurrahman Uçar görevden alındı mı? Yoksa görev değişikliği mi oldu?

O haberden sonra kimler aramadı ki.

Sonuçta dediler ki geçtiğimiz perşembe akşamı basın toplantısı düzenlenecek. Gittik toplantıya. Benden başka gelen olmadı. Muğlaspor’dan kulüp başkanı Erol Kapiz, Basın sözcüsü Hakan İnan ve haberde adı geçen Abdurrahman Uçar’dan başka kimse yoktu.

Konu görevden almamı yoksa görev değişikliği mi? Sonuçta orada bir şeyler olmuş artık olan olmuş, neden böyle olmuş denilmiyor da benim habere kafa takılmış.

Görevden alma mı? yoksa görev değişikliği mi?

Başkan Erol bey ve Basın sözcüsü Hakan İnan Beyler “toplantıda zaman zaman bu tür değişiklikler olur. Bizimki de normal bir görev değişikliği bu değişiklik devre arasına kadar” dedi. Başkan Erol bey bu bir değişikliktir. Görevden alma gibi bir şey söz konusu değil dedi.

Neyse kabahatli ben olayım yeter ki bu durumdan bu kritik maç öncesi Muğlaspor zarar görmesin. Muğlaspor bugün istediğimiz sonucu alsın.

Şimdi bakın konuyu incelemek gerekirse bazı insanlar neden kafayı bize takmış anlamıyorum. Arkadaş bizim suçumuz, kabahatimiz nedir? Biz başarısızmışız ki bu durum oldu diye başkaldırana hesap sorması gerekirken şimdi suçlu biz olduk çıktık. Biz diyoruz ki yeter ki Muğlaspor yara almasın, Yeter ki Muğlaspor galip gelsin, Yeter ki Muğlaspor hak ettiği ilgiyi görsün.

Basın toplantısı diye gittik bol sohbet ettik ve nasihat dinledik geldik.

Yani demek istediğim şu Muğlaspor için biz nelerle uğraşıyoruz.

Konuya bak görevden almamı yoksa görev değişikliğimi? Sonuca siz karar verin.

YAZARIN DİĞER YAZILARI