ABD.ORTA DOĞUDA NE YAPMAK ISTIYOR ..

ABD.ORTA DOĞUDA NE YAPMAK ISTIYOR ..
YILLARDAN BERİ ortadoğudaki dinmeyen bu yara günümüze kadar gelmiştir. Ve halen de devam ediyor bölgenin yapısını deşirtirerek,toprak bütünlüğünü yok etmek,ve parçalamak,bunu yönelik girişim, ve çabalar,ve planlar şu anda adım adım uygulanmaktadır. 
Orta doğu haritası yıllar önce amarika emperyalizimi tarafından hazırlanmıştır. 
Ve bu bölgeyi yeniden şekillendirmeyi konmustur .
Amarika emel ve amaçlarını uygulamak için bölgede ist,diye bir sünnî.orgut kurdular 
İşit bahanedir. Orta doğudaki amaçlarını ve .niyetlerini artık açık bir şekilde belli etmişlerdir. 
Suriye basta olmak üzere 3.4 parçalamak, buralarda küçük devletler ,oluşturmak istenmektedir .ve bu bölgede bir kurt devleti kurmak istiyorlar. amaç israilin güvenliği ama hedef türkiye böl, parçala küçük bir devlet hâline getirmek istiyorlar 
ARTIK türkiye bu hain oyunlari biliyor bilmezsek, aptal,olmanız lazım, biz aptal değil bay, amarika ,bu ser odaklı güçler,yanıldıklarını ergeç göreceklerdir 
BUNLAR TÜRK MILLETINE anlamayan zavallılardır. 
Tüm bunlar yapılırken,ikinci amaç,israilin ,bu bölgede küçlü,olması,ve güvenliğinin sağlanmasıdır orya doğuda tüm petrolleri  geçirilmesi dır amaçları. 
ABD .suriyenin güneyinde yeni hava usleri kurmuştur.türkiye cumhuriyeti bölgede PKK.YPG. bir devletin, kurulmasını asla ve asla, izin vermeyecektir. 
Sevgili okuyucular ,gerçekten orta doğuda büyük oyunlar ve büyük planlar yapılıyor,ve uygulamaya konmuştur batı emperyalizimi,bu orta doğu bölgesinde, tehlikeli oyunlar peşindedir.
Onun  için TÜRKIYE olarak bu oyunlari göreceğiz ve önlemlerimizi ve planlarınızı buna göre düzenleyeceğiz .
Bizde boş durmayacağız. Ülkemizin bütünlüğü ve üniter yapısını bozulmaması için tüm gücümüzle karşı koyacağız 
Hiç bir güç ülkemizin bölünmesine ve parçalanmasına asla güçleri yetmiyecektir yeter ki bizler birlik ve beraberligimizi  koruyalım. Korumak sorundayız. ..
YAZARIN DİĞER YAZILARI