AMERİKA TÜRKİYE'Yİ, KUŞATMAK MI İSTİYOR..

AMERİKA TÜRKİYE'Yİ,

KUŞATMAK MI İSTİYOR..

 

Natonun şımarık çocuğu olan,yunanistan adaları amerikanı işgali altındadır,bu adalara Amerika üst kurmuştur. Ve silahlandırmıştır. Amerikanın amacı ve niyeti açık,türkiye ye kuşatarak,arzu ettiği,eski durumu getirmek,ve tekrar,turkiyeye,kendi istemlerine göre,turkiyeye yönetmek istiyorlar,ve AMERİKANIN emrinde o ne derse onu yapmak bir türkiye istiyorlar..

Amerika emperyalizimin kullandığı yöntem budur .

Bize kendi emrinde ve bize istediği gibi kullanmak istekleri halen sürdüğünü görüyoruz .

Amaç ve niyetleri kötüdür. Eski Türkiye özlemi içindedirler,yunanistanda bir maşa olarak kullanıyorlar. VE böylece kötü emellerine kavuşmaktır. Sayın, okuyucularım oynanan oyun budur .Amerika bize hazım ülke olarak ilan etmiştir. Niyetleri kötüdür, acaba diyorum,Ilk fırsatta ülkemize işgal planlarımı var ,bu akıllarda soru işaretidir,.

Amerika dost ve müttefik asla olamaz.

Bunlar tamamen kağıt üzerindedir. Türkiyede yapılan tüm askeri darbelerin arkasında Amerika vardır.

Bunu Natoyu da katabiliriz .son olarak 

15.temmuz askeri darbe girişim. Bu bana göre,bir işgal girişin olarak görüyorum bunu da vatan haini fetocu gülleni kullanarak, yapmıştır. Bunlar dost olamaz .AMERİKANIN düşmanlığı yılar Önce de yapmıştır. mehrum, Adnan Menderes zamanin idarecileri olan  sovyetler birliği ile ekonomik anlaşama yapmak için gitmişti.

Dönüşte sen misin o benden izinsiz anlaşma yapamazsınız diyerek 1960 darbeyle menderese devirerek idama götürmüştür. Daha bitmedi amerikanı götü emelleri rahmetli Süleyman Demirel iktidardaydı. Demirel de Ruslarla ekonomik anlaşması yaparak ülkemizi ihtiyacı olan çeşitli fabrikalar açmak için anlaşma yapmıştır  bunun örneği Ereğli demir çelik  fabrikası Ruslar kurmuştur bunu hazmedemeyen, Amerika Süleyman Demirel de darbe yaptırarak iktidardan indirmiştir.

İşte Amerika emperyalizminin oyunları budur .

Bu acı durumlar geçmişte yaşanan gerçeklerdir. Tarih bunları bir gün yazacaktır.

Amerika şu anda istediği oyunları Türkiyede yapamıyorlar bunun hırçınlığı ve öfkesini kusuyorlar .

Onun için dileğim ve istemim ,Türkiye  bu oyunlar karşısında gereken tüm önlemlerine ve tedbirlerini ivedi olarak almalıdır.

Ve A.B.C. planlarına yapmalıdır. AMERİKANIN ne yapacağı belli olmaz onun için uyanık olmak durumdayız..

YAZARIN DİĞER YAZILARI